Za niecałe pięć miesięcy odbędzie się 34. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztab WOŚP Melbourne zaprasza wszystkich zainteresowanych do włączenia się w prace przygotowawcze wydarzenia. Można także zgłosić się na wolontariusza i pomagać w tracie wydarzenia finałowego.
Zgłoszenia prosimy wysyłać mailowo na adres sztabwospmelbourne@gmail.com lub przesłać wiadomość na skrzynkę Messengera na naszym fejsbukowym profilu.
Zdjęcie tytułowe: logo melbourneńskiego sztabu WOŚP